Aktualności

Aktualności

Subident logo Aktualności

Oferta pracy

Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów. Praca z asystą. Dni i godziny pracy do ustalenia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Torcik dla Subidentu Aktualności

Subident obchodzi urodziny!

Szanowni Państwo,

Równo rok temu – 11 września 2019 – Subident otworzył swoje drzwi dla Was! Dla Pacjentów! Dzisiaj Subident kończy rok!!
Z tej okazji pragnę podziękować tym, którzy się przyczynili do naszego rozwoju a przede wszystkim tym, którzy nam zaufali – naszym PACJENTOM!

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!!!

Zdjęcie zegara Aktualności

Nowe godziny przyjęć

Szanowni Pacjenci,

Uprzejmie informujemy, że od września w naszym gabinecie obowiązują nowe godziny pracy. W poniedziałki i środy przyjmujemy pacjentów w godzinach od 12 do 20. Z kolei we wtorki i czwartki od 9 do15. W piątki pracujemy naprzemiennie od 9 do 15 lub od 12 do 20.

Od początku pażdziernika gabinet będzie czynny również w soboty od 9-14.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Subidentu

Koronawirus zdjęcie Aktualności

Koronawirus

Szanowni Państwo,
w związku z sytuacją epidemiologiczna w naszym kraju, związaną z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, Subident dla bezpieczeństwa naszych pacjentów oraz personelu zmuszony jest podjąć działania prewencyjne. Gabinet pozostanie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 13 do 20, jednak na określonych warunkach.

Wszystkie planowane zabiegi mające się odbyć w tym czasie, zostają dla Państwa bezpieczeństwa przesunięte na inny – dogodny również dla Państwa – termin.

Na chwilę obecną przyjmowani będą pacjenci tylko i wyłącznie w nagłych przypadkach oraz po wcześniejszej konsultacji telefonicznej z lekarzem. Kontakt pod numerem 884 060 555. Wizyty takie będą miały minimum godzinny odstęp pomiędzy pacjentami oraz będą się odbywać „przy zamkniętych drzwiach”.

Przepraszamy za utrudnienia zespół Subidentu.